Apie Modifast | Vieno karto pakeitimas | Pilnas mitybos pakeitimas | Išbandyk Modifast | Modifast metodas | Patarimai | Kontaktai
 

Dviejų savaičių svorio mažinimo programa

Dviejų savaičių svorio mažinimo programa (7 dėžės pasirinktinai). Į šią programą žalios linijos produktai neįeina.

Smulkiau


99.00 € su PVMPASTABA. Darydami užsakymą, komentare parašykite kokių skonių produktų norėtumėt gauti. Arba po užsakymo parašykite mums el. laišką su norimais produktų kiekiais ir skoniais

Jei pageidaujate galite užsakyti 6 dėžes įvairių gėrimų, sriubų ar pudingų bei dvi dėžes javainių (atitinka 1 dėžę). 

 

Galiojimo laikas:

Žr. ant pakuotės.

 

Paruošimas

Pamatuokite ir įpilkite 200-250 ml šalto vandens gėrimui ir 250 ml šalto vandens sriubai į dubenį arba plaktuvą. Įberkite vieną maišelį Modifast ir gerai išmaišykite plakikliu, rankiniu mikseriu arba naudokite plaktuvą. Sriubos arba karšti gėrimai pašildomi tik sumaišius iki tinkamos temperatūros, maksimaliai 60º C. Gėrimai būna šviežiausi ir skaniausi tada, jeigu maišeliai iki paruošimo laikomi šaldytuve.

 

Naudojimas

Modifast specialios paskirties produktas yra skirtas naudoti kaip vienintelis maistinių medžiagų šaltinis metant svorį arba kaip vieno ar kelių  įprastų patiekalų pakeitimas  kontroliuojant svorį. Modifast kaip maisto pakaitalas padeda numesti svorį tik tuo atveju, jeigu jis yra nekaloringo maitinimosi dalis. Modifast specialios paskirties maisto produktas  yra nedaug kalorijų turintis produktas (taip vadinamas Low Calorie Diet (LCD) produktas) vartojamas metant svorį ir atitinka ES direktyvą 96/8/EG.

 

Dozavimas

4 maišeliai per dieną, jeigu naudojate kaip visos dienos maisto normos pakaitalą arba pagal gydytojo nurodymus. Be to, per parą išgerkite 2,5 litrus vandens arba nekaloringų skysčių.

 

Svarbu

Modifast nenaudotinas, kaip vienintelis energijos šaltinis vaikams ir jaunimui, nėščioms ir maitinančioms motinoms, asmenims, kurių maitinimasis yra sutrikęs arba sergantiems tokia liga, kuriai dieta turi poveikį nepasitarus su gydytoju. Būtina pasitarti su gydytoju, jeigu Modifast naudojamas, kaip vienintelis energijos šaltinis ilgiau kaip tris savaites iš eilės.    

 

Distributorius:

UAB Healthcare International,

Prūsų g. 21,

Kaunas, LT-47127

+370 630 00777

www.modifast.lt

 

Modifast gamintojas ir savininkas:

Nutrition & Sante, BP 106, FR-31250 Revel

 

Krepšelis  

(tusčia)
Informacija:
8 630 00777
Dviejų savaičių svorio mažinimo programa

Klausk dietologo