Apie Modifast | Vieno karto pakeitimas | Pilnas mitybos pakeitimas | Išbandyk Modifast | Modifast metodas | Patarimai | Kontaktai
 

Greita dieta

 

Greita dieta

Sulieknėti reikia vos per du mėnesius, nes turite dalyvauti tam tikrame renginyje, šeimos susitikime ar tiesiog tokį tikslą sau išsikėlėte? Meskite iš galvos badavimą, nes jau po mėnesio dėl išsekimo gan ilgam atsidursite ligoninėje. Yra kitų būdų, kaip greitai ir efektyviai sulieknėti. Modifast greita dieta yra 30 dienų programa, per kuri trunka vos mėnesį, o rezultatai - tikrai neblogi.

Dietos esmė - pakeisti tam tikrus įprastus patiekalus Modifast produktais, kurie yra sotūs, bet turi labai nedaug kalorijų ir gausu mineralinių medžiagų. Vietoj sumuštinio su sviestu ir dešra ant batono rekomenduojame jogurtą, kiek vėliau javainį. Pietums - sriuba ir košė.

Pavakariams vėl javainis arba jogurtas. Vakarienei - karštas energetinis kokteilis. Visi šie produktai yra skirtingų skonių, tad juos galima pamaišyti, kad nenusibostų. Modifast greita dieta nereiškia, kad iš karto vartoti reiktų tik Modifast produktus. Jie gali būti keičiami per tam tikrą laiką. Pora savaičių dar galite vartoti ir įprastus produktus, bet smarkiai mažinti jų kiekius. Kitas dvi savaites - tik Modifast specialų maistą. Stebėkite savo svorį ir kūno apimtis.

 

 

 

Modifast asortimentas

 

Reikia konsultacijos? Užpildykite šią formą!


PradžiaPradžia

Krepšelis  

(tusčia)
Informacija:
8 630 00777
Dviejų savaičių svorio mažinimo programa

Klausk dietologo