Apie Modifast | Vieno karto pakeitimas | Pilnas mitybos pakeitimas | Išbandyk Modifast | Modifast metodas | Patarimai | Kontaktai
 

Apie Modifast

Konsultacija

Kas yra Modifast mažo kaloringumo dieta?

Modifast yra specialios paskirties maisto produktai, skirti svorį mažinančioms sumažinto energijos kiekio dietoms (LCD - low calorie diet), kurį gali naudoti visiškai sveiki suaugę asmenys, norintys numesti svorio. Jame yra visos maisto medžiagos, kurių reikia kūnui, tačiau jame yra labai mažai kalorijų. Jūs galite rinktis ir naudoti Modifast kaip vienintelį maisto šaltinį arba kaip kai kurių įprasto maisto porcijų pakaitalą metant svorį arba jį kontroliuojant.

 

Vienos dienos Modifast – 4 maišeliai (porcijos)

4 porcijose yra 800-880 kcal. priklausomai nuo to kokio skonio produktą renkatės. Modifast yra porcijomis supakuoti milteliai, kurie sumaišomi su vandeniu. Yra gėrimai arba sriubos, kuriuos galima valgyti šaltus arba karštus. Proteinų šaltinis yra pienas, suteikiantis gerą, turtingą skonį. 4 porcijos Modifast suteiks jums rekomenduojamą dienos visų vitaminų, mineralų ir maistinių skaidulų. 

 

Skoniai    

Modifast yra šokolado, vanilės, aviečių, kavos, bulvių ir porų bei šparagų skonio.

 

Paruošimas

Pamatuokite ir įpilkite 200-250 ml šalto vandens gėrimui ir 250 ml šalto vandens sriubai į dubenį arba plaktuvą. Įberkite vieną maišelį Modifast ir gerai išmaišykite plakikliu, rankiniu mikseriu arba naudokite plaktuvą. Sriubos arba karšti gėrimai pašildomi tik sumaišius iki tinkamos temperatūros, maksimaliai 60º C. Gėrimai būna šviežiausi ir skaniausi tada, jeigu maišeliai iki paruošimo laikomi šaldytuve.

 

Naudojimas

Modifast specialios paskirties produktas yra skirtas naudoti kaip vienintelis maistinių medžiagų šaltinis metant svorį arba kaip vieno ar kelių  įprastų patiekalų pakeitimas  kontroliuojant svorį. Modifast kaip maisto pakaitalas padeda numesti svorį tik tuo atveju, jeigu jis yra nekaloringo maitinimosi dalis. Modifast specialios paskirties maisto produktas  yra nedaug kalorijų turintis produktas ( taip vadinamas Low Calorie Diet (LCD) produktas) vartojamas metant svorį ir atitinka ES direktyvą 96/8/EG.

 

Dozavimas

4 maišeliai per dieną, jeigu naudojate kaip visos dienos maisto normos pakaitalą arba pagal gydytojo nurodymus. Be to, per parą išgerkite 2,5 litrus vandens arba nekaloringų skysčių.

 

Svarbu

Modifast nenaudotinas, kaip vienintelis energijos šaltinis vaikams ir jaunimui, nėščioms ir maitinančioms motinoms, asmenims, kurių maitinimasis yra sutrikęs arba sergantiems tokia liga, kuriai dieta turi poveikį nepasitarus su gydytoju. Būtina pasitarti su gydytoju, jeigu Modifast naudojamas, kaip vienintelis energijos šaltinis ilgiau kaip tris savaites iš eilės.

 

Reikia konsultacijos? Kreipkitės čia.


PradžiaPradžia

Krepšelis  

(tusčia)
Informacija:
8 630 00777
Dviejų savaičių svorio mažinimo programa

Klausk dietologo