Apie Modifast | Vieno karto pakeitimas | Pilnas mitybos pakeitimas | Išbandyk Modifast | Modifast metodas | Patarimai | Kontaktai
 

Patarimai

 

Modifast paruošimas

Pamatuokite ir įpilkite 200-250 ml šalto vandens gėrimui ir 250 ml šalto vandens sriubai į dubenį arba plaktuvą. Įberkite vieną maišelį Modifast ir gerai išmaišykite plakikliu, rankiniu mikseriu arba naudokite plaktuvą. Sriubos arba karšti gėrimai pašildomi tik sumaišius iki tinkamos temperatūros, maksimaliai 60º C. Gėrimai būna šviežiausi ir skaniausi tada, jeigu maišeliai iki paruošimo laikomi šaldytuve.

 

Modifast naudojimas

Modifast specialios paskirties produktas yra skirtas naudoti kaip vienintelis maistinių medžiagų šaltinis metant svorį arba kaip vieno ar kelių  įprastų patiekalų pakeitimas  kontroliuojant svorį. Modifast kaip maisto pakaitalas padeda numesti svorį tik tuo atveju, jeigu jis yra nekaloringo maitinimosi dalis. Modifast specialios paskirties maisto produktas  yra nedaug kalorijų turintis produktas (taip vadinamas Low Calorie Diet (LCD) produktas) vartojamas metant svorį ir atitinka ES direktyvą 96/8/EG.

 

Modifast dozavimas

4 maišeliai per dieną, jeigu naudojate kaip visos dienos maisto normos pakaitalą arba pagal gydytojo nurodymus. Be to, per parą išgerkite 2,5 litrus vandens arba nekaloringų skysčių.

 

Svarbu

Modifast nenaudotinas, kaip vienintelis energijos šaltinis vaikams ir jaunimui, nėščioms ir maitinančioms motinoms, asmenims, kurių maitinimasis yra sutrikęs arba sergantiems tokia liga, kuriai dieta turi poveikį nepasitarus su gydytoju. Būtina pasitarti su gydytoju, jeigu Modifast naudojamas, kaip vienintelis energijos šaltinis ilgiau kaip tris savaites iš eilės.

 

 

Kodėl verta vartoti modifast dietą?

Modifast dieta greitai paruošiama (įpilant į baltymų miltelius vandens), naudojami aukštos biologinės vertės baltymų mišiniai, į kurių sudėtį įeina maži angliavandenių ir riebalų kiekiai, praturtinti vitaminais, mineralinėmis medžiagomis ir mikroelementais. Nereikia galvoti ką valgyti, galite planuoti savo valgymus ir artėti prie užsibrėžto tikslo. Išmokstama valgyti vienodomis porcijomis, kontroliuojamas alkis, jaučiamas sotumas.

Laikantis Modifast dietos ir palaipsniui pereinant prie įprasto maisto, kad svoris negrįžtų, svarbu tinkamai pasirinkti subalansuotus maisto produktus, suplanuoti iš anksto ką valgysite.

Kad išlaikyti sumažintą svorį turite konsultuotis su gydytoju dietologu, kuris gali atsižvelgdamas į Jūsų KMI, mėgstamus produktus, užimtumą, galimybę ruošti valgį, gali sudaryti ir rekomenduoti ilgalaikį mitybos planą. Nė vienas maisto produktas neturi visų organizmui reikalingų medžiagų, tad, norint gauti pakankamai energijos, baltymų, vitaminų, mineralinių medžiagų ir skaidulų, reikia valgyti įvairų subalansuotą maistą.

Porcijos kontrolės dietos maitinimosi pavyzdys, įvedant sumažinto kaloringumo subalansuoto maisto porcijas (žiūrėti lentelę).

Laikas

Mitybos rėžimas

Pirma – antra savaitė

Pusryčiai – Modifast kokteilis

Pietūs –Modifast sriuba

Užkandis – Modifast batonėliai 2 vienetai

Vakarienė – Modifast kokteilis

Trečia - ketvirta savaitė

Pusryčiai – maisto porcija

Pietūs – Modifast kokteilis arba sriuba

Užkandis – vaisiai arba Modifast batonėliai 2 vienetai

Vakarienė – Modifast kokteilis

Penkta - šešta savaitė

Pusryčiai – maisto porcija

Pietūs – maisto porcija

Užkandis – vaisiai arba Modifast batonėliai 2 vienetai

Vakarienė – Modifast kokteilis arba sriuba

Septinta – aštunta savaitė

Pusryčiai – maisto porcija

Pietūs – maisto porcija

Užkandis – maisto porcija

Vakarienė – maisto porcija arba Modifast kokteilis arba sriuba (kas antrą dieną)


PradžiaPradžia

Krepšelis  

(tusčia)
Informacija:
8 630 00777
Dviejų savaičių svorio mažinimo programa

Klausk dietologo