Apie Modifast | Vieno karto pakeitimas | Pilnas mitybos pakeitimas | Išbandyk Modifast | Modifast metodas | Patarimai | Kontaktai
 

Išbandyk Modifast

 

Modifast yra specialios paskirties maisto produktas skirtas svorį mažinančiom, sumažinto energijos kiekio dietoms (LCD  – low calorie diet), kurį gali  naudoti visiškai sveiki suaugę asmenys, norintys numesti svorio. Jame yra visos maisto medžiagos, kurių reikia kūnui, tačiau jame yra labai mažai kalorijų. Jūs galite rinktis ir naudoti Modifast kaip vienintelį maisto šaltinį arba kaip vieno ar kelių įprastų kasdieninių maitinimosi patiekalų pakeitimą  metant svorį arba jį kontroliuojant.

 

Kodėl verta vartoti modifast dietą?

Modifast dieta greitai paruošiama (įpilant į baltymų miltelius vandens), naudojami aukštos biologinės vertės baltymų mišiniai, į kurių sudėtį įeina maži angliavandenių ir riebalų kiekiai, praturtinti vitaminais, mineralinėmis medžiagomis ir mikroelementais. Nereikia galvoti ką valgyti, galite planuoti savo valgymus ir artėti prie užsibrėžto tikslo. Išmokstama valgyti vienodomis porcijomis, kontroliuojamas alkis, jaučiamas sotumas.

Laikantis Modifast dietos ir palaipsniui pereinant prie įprasto maisto, kad svoris negrįžtų, svarbu tinkamai pasirinkti subalansuotus maisto produktus, suplanuoti iš anksto ką valgysite.

Kad išlaikyti sumažintą svorį turite konsultuotis su gydytoju dietologu, kuris gali atsižvelgdamas į Jūsų KMI, mėgstamus produktus, užimtumą, galimybę ruošti valgį, gali sudaryti ir rekomenduoti ilgalaikį mitybos planą. Nė vienas maisto produktas neturi visų organizmui reikalingų medžiagų, tad, norint gauti pakankamai energijos, baltymų, vitaminų, mineralinių medžiagų ir skaidulų, reikia valgyti įvairų subalansuotą maistą.

Porcijos kontrolės dietos maitinimosi pavyzdys, įvedant sumažinto kaloringumo subalansuoto maisto porcijas (žiūrėti lentelę).

Laikas

Mitybos rėžimas

Pirma – antra savaitė

Pusryčiai – Modifast kokteilis

Pietūs – Modifast sriuba

Užkandis – Modifast batonėliai 2 vienetai

Vakarienė – Modifast kokteilis

Trečia - ketvirta savaitė

Pusryčiai – maisto porcija

Pietūs – Modifast kokteilis arba sriuba

Užkandis – vaisiai arba Modifast batonėliai 2 vienetai

Vakarienė – Modifast kokteilis

Penkta - šešta savaitė

Pusryčiai – maisto porcija

Pietūs – maisto porcija

Užkandis – vaisiai arba Modifast batonėliai 2 vienetai

Vakarienė – Modifast kokteilis arba sriuba

Septinta – aštunta savaitė

Pusryčiai – maisto porcija

Pietūs – maisto porcija

Užkandis – maisto porcija

Vakarienė – maisto porcija arba Modifast  kokteilis arba sriuba (kas antrą dieną)


PradžiaPradžia

Krepšelis  

(tusčia)
Informacija:
8 630 00777
Dviejų savaičių svorio mažinimo programa

Klausk dietologo